Joomla Free Templates by Varsity Letterman Jacket

Uitslagen clubkampioenschappen

Geschreven: zaterdag 14 januari 2017 Gepubliceerd: zaterdag 14 januari 2017

Op 8 januari jongstleden hebben we onze jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden. Na dit jaren samen met schaatsvereniging SVO Oudewater te hebben moeten doen mochten we het dit keer met de VHL zelf organiseren. Het werd een leuke en gezeligge avond met elkaar. Er werden tijdens deze wedstrijd toch nog 18 nieuwe pr's gereden. Via deze weg wil ik de diverse winnaars feliciteren met hun behaalde clubkampioenschappen. Ook willen wij de diverse juryleden bedanken om deze wedstrijd mogelijk te maken want zonder jullie hulp zou er geen clubkampioenschap verreden worden.  

Uitslagen clubkampioenschappen 2016-17.

Uitslagen op klassement 2016-17.