Joomla Free Templates by Varsity Letterman Jacket

Hoog bezoek tijdens het jeugdschaatsen

Geschreven: zondag 07 december 2014 Gepubliceerd: zondag 07 december 2014

Afgelopen weekend kwam sinterklaas samen met zijn pieten een bezoek brengen aan de ijsbaan tijdens het jeugd schaatsen. Alle begeleiders hadden hun best gedaan om voor de kinderen weer een leuk spelletje te verzinnen. Zo was er paard rijden bij Winanda, een VHL toren bouwen bij Michel. Bij Marijke konden de kinderen een heuse pieten pylonnen dans opvoeren en bij Femke konden de kinderen een pakjes tunnel race doen. Bij invalster Annet was er zelfs een pakjes slalom. Tijdens deze spelletjes kwam de Sint ook op bezoek en zongen alle kinderen uit volle borst het lied zwarte piet ging uit fietsen. Sommige pieten wilden zelfs een aantal van onze schaatsertjes mee nemen terug naar Spanje! Gelukkig voor de kinderen waren de pieten zo druk met het spelletje van Femke dat ze toen ze weer weg gingen de kinderen vergaten. Op de terugweg in de bus hebben de kinderen heel veel sinterklaas liedjes gezongen en daardoor kregen ze bij het uitstappen van de bus een tas vol met cadeautjes mee naar huis.